| ines a întrebat:

Va deranjez din nou sa incheiat procesul in favoarea noastra. Dupa cat timp se elibereaza hotararea definitiva de la ultimul proces? Ultimul proces a avut loc pe data de 20 septebbrie. Va multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns prin mesaj privat. Numai bine!

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa mergi personal chiar si saptamana. viitoare sa vezi daca s-a editat sentinta. De regula iti vine acasa in plic si apoi trebuie sa mergi sa iti puna stampila de "definitiva si irevocabila". Succes!