| Motisor a întrebat:

Voi astia din Galati ia spuneti, am voie sa fac baie in Dunare direct de pe faleza?

Răspuns Câştigător
| TheGreenWolf a răspuns:

Cine te opreste? laughing du.te frate si fa big grinDD

| Motisor explică (pentru TheGreenWolf):

Ma eu ma duc laughing, fara gluma.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... Probabil poți. Eu îți recomand totuși să faci baie îmbrăcat. E mai sigur. Măcar așa zici și tu că îți doreai să vezi doar dacă e apa murdară, nu îndrăzneai să te îmbăiezi direct de pe faleză, tratând autoritățile cu sfidare și indolență. Pe deasupra, dacă nu știi să înoți, s-ar putea să le dai de lucru scafandrilor de la smurd.

Dar e decizia ta, omule! Fă ce-ți dictează corazonul! Pace-n lume!

| Motisor explică (pentru anonim_4396):

Da, imbracat doar nu sunt nu stiu ce eschibitionist, de inotat stiu sa inot obosesc fac pluta si nu ma scufunda nici elecantul, si de asta am intrrbat ca nu vreau sa sfidez autoritatile vreau doar sa inot laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Motisor):

Înțeleg. Du-te, înoată, pune un prieten să filmeze faza, trimite-o pe site la RomâniaTV și după fă și tu pe mortu' să aibă și ăștia audiență.

Să știi totuși că eu îți admir determinarea și te sfătuiesc să înoți.
Respectul meu!

| TheCrazyPlayer a răspuns:

Da, vezi sa nu te muste cangurii