| Mamamare a întrebat:

Voi il mai doriti presedinte pe domnul Basescu? Ce parere aveti despre el? Eu de la cei mai multi oameni am auzit doar pareri bune, si de la cativa am auzit spuna`nd ceva rau despre el!

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Din toti candidatii la presidentie nici unul nu merita sa fie ales, asta este parerea mea. Nici unul dintre ei nu sa gandeste cat de greu va fi pentru noi dupa alegeri, ne mint cu nerusinare, evita sa ne spuna ca pretul la energie va creste, pretul la gaze la fel se vor face concedieri masive culminand cu marirea taxelor si impozitelor. Evita sa ne spuna ca banii imprumutati vor trebui returnati cu dobanzi considerabile, toate pe spinarea poporului.

10 răspunsuri:
| Mony_4137 a răspuns:

Sincer? NU. Daca stai sa te gandesti - in 4 ani ce a facut el memorabil in tara? nimictongue

| Mamamare explică:

Sincer stiu asta...Toti se gandesc doar la ei ca sa aiba doar ei bani...
In fine.Treaba lor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toata Europa cresc preturile la energiile de tot felul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnul Basescu vrea sa faca ceva, va reusi. Justitia este in urma vointei sale care vointa este si a celor multi.
Ii dorim acestui om curajos, sanatate. Celor care stiu ca nu sunt corecti si cinstiti, normal ca nu-l vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu il mai doresc pe BASESCU pentru ca 5 ani nu ajung sa dobori mafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti care vin la putere se gandesc prima data la buzunarul lor...de restul nu ai mai intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a facut nimica in primul mandat...acuma a indatorat tara si o sa platim multi ani de acum in colo pentru fraudele lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesiti fratilor in strada si repetati povestea din 89! impuscati-l! presedinte chel si chior si in groapa cu-n picior! moarte basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania teapa e la mare moda! Iar cea mai mare trapa pe care am vazut o in Romanaia, mai mare decat Carita si FNI la un loc.Este teapa pe care a dat o Basescu poporului roman, fara scrupule si pe fata! Sa traiti bine. Prostilor!

| sonydj a răspuns:

Jos cu el.