| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!
Am început să scriu o carte și vă invit să aruncați și voi un ochi peste primele pagini.
Ce părere aveți? Opiniile voastre sunt importante!
http://uirebit.com/fragmente-literare/dupa-amiezile-laur ei-love.pdf

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu-ti pui linkul pe pagina ta de FB sau Instagram, ca sa-ti citeasca prietenii, ce ai scris?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pentru că nu am cont de Facebook sau de Instagram.
Și nici prieteni happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi-o lua in nume de rau, dar prietenii ti-i faci si iti intretii relatiile, ca ai nevoie de ei, ca in situatia asta.
Pe forumuri ca TPU, lumea vine, pune intrebari si pleaca, nu sta nimeni sa citeasca si sa-ti faca tie reviuri, in special aici, unde media de varsta este 15-16 ani si sunt in proportie de 90% copii.
Vrei sa-ti lansezi cartea, vrei sa ti-o faci publica si sa-ti faci reclama, daca nu ai bani sa platesti pentru asta, apelezi la prieteni. Ah, am uitat, tu preferi sa nu-i ai.
Din pacate, pana vei deveni celebru, ca sa fii citit, cred ca vei avea nevoie de acesti prieteni online, pentru inceput, ca sa-ti faca reclama gratis, asta in situatia in care ai destui bani si nu-i o problema sa o platesti.

| aditimus a răspuns:

Prea repede ai trecut la subiect, nu vad introducerea.

| Usgs a răspuns:

Tare eu n as fi scris o pe asta nici in 10 ani, bravo

| Denisa730 a răspuns:

Mi se pare foarte fain cum ai așezat în pagina, fontul pe care l-ai folosit Da nu stiu ce sa zic de cuvantul ala din prima frază, e cam weird Inteleg ca sunt niște povești satirice, dar totusi