| Cosantof a întrebat:

Am citit de curând cartea "Singur pe lume" de Hector Malot, dar nu am înțeles un lucru: cum a aflat doamna Milligan ca Romi e fiul eu? Dau funda! Repede!

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Nenea Acquin a avut o relatie cu doamna Milligan cand era Acquin mai tanar facand calculul cand s-a nascut Romi si-a dat seama ca e fiul lui Acquin... si i-a spus lui Milligan

| D3I3 a răspuns:

Oh, era si este o carte geniala!
Bogatii pot tot, probabil tot cu ajutorul medicinii au aflat

| Cosantof explică (pentru D3I3):

Dar nu se menționează pe undeva?

| D3I3 a răspuns (pentru Cosantof):

Am citit-o anul trecut, numai tin minte detaliile happy Dar, sincera sa fiu, nu mi-am pus intrebarea :0