| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit acum cateva zile ca Justin Bieber cica ar fi tata. Stiu ca sunt multi haters( cu toate ca nu inteleg ce au cu saracul baiat), dar cine nu este asa, nu trebuie sa-i placa Justin Bieber, doar sa dea o parere. Chiar credeti ca ar fi fost capabil de asa ceva?

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Neahoh go on Sunt doar zvonuri, tipic presei!

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Au scris mamă greșit.

| SmilePlease a răspuns (pentru Polaris):

Ce?

| Polaris a răspuns (pentru SmilePlease):

Rectific: Au scris (apăsând pe tastele de pe keyboard, aka tastatură aka chestia pe care scrii) cuvântul "tată" în loc de "mamă". Sorry for being such an asshole. ^^

| SmilePlease a răspuns (pentru Polaris):

1. stiu si eu ce inseamna keyboard;
2. De ce crede toata lumea ( sau aproape) k Bieber e gay? Sau si mai rau: mamica? laughing

| JoJo a răspuns:

Invidiosi mai sunteti unii pe succesul altora!

| Cristianne a răspuns:

De ce ne-ar păsa ce face Justin Bieber?
dacă nu te superi, mă duc să mă uit la purici cum cresc.