| LolaGreen a întrebat:

Cum credeti ca se imbraca Justin Bieber? Primul care are aceeasi parere ca si mine are fundita

Răspuns Câştigător
| Heart2014 a răspuns:

Eu cred ca se imraca foarte coolbig grin

11 răspunsuri:
| DreamAutopsy a răspuns:

Ca un "păpușel" =))
Biberon e "idolu la fomei" =)))))
http://3.bp.blogspot.com/......ndolin.jpg

| Ramonaaaa a răspuns:

Justin Bieber, desi nu sunt fana si nu imi place, se imbraca destul de dragut.Adica are unele articole vestimentare care imi plac iar alteori se imbraca un gay.
In functie de toane happy.

| Heart2014 a răspuns:

Imbraca*scuzebig grin

| LadyLilith a răspuns:

Ca o varza gay. bleah

| sasha1265 a răspuns:

Oribil!

| Tasya05 a răspuns:

Super cool! Daca as fi baiat m-as imbraca ca el...Dar din pacate nu sunt crying

| AdyTtZa a răspuns:

Caaaaaaaaa un Gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, de fapt si este nu numai asa se imbraca

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Doamne! După ce că cântă ca o fetiță mai si se imbraca ca un prost si gay etc.
A si sunt de acord cu DreamAutopsy.

| vanessa_6993 a răspuns:

Ca un gay prost

| ketchuppw a răspuns:

Idem lilith