| romeliakiss99 a întrebat:

A fost cineva la un concert de a lui Justin Bieber intr-o tara straina? Va place de el in calitate d e cantaret?

10 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

E naspa...dar la 14 ani nu mira deloc faptul ca'ti place de el...
Asta are fani de la 8 la 16 ani(in general fete) care nu-l plac neaparat pentru muzica lui ci pentru fizicul lui...si au fantezii cu el si d'astea(nu'mi spune ca tu n'ai avutrolling on the floor)
Am vazut multe fete care il aveau pe justin bieber ca prietenul lor(imaginar)... spunand ca o sa incerce sa'l intalneasca pan' o sa moara si n'o sa renunterolling on the floor) ...cand o sa mai cresteti poate o sa va dati si voi seama cat de penibile sunteti.

| Duucu a răspuns:

Am nervi...
Chiar îmi vine să urinez pe voi doi. și pe Kolors.

| romeliakiss99 explică (pentru Duucu):

Atunci cine dracu te mai pune sa mai raspunzi daca nu-ti place de el... te bagi in seama ca prostul

| Duucu a răspuns (pentru romeliakiss99):

Ce să-ți fac dacă aștepți doar răspunsuri pupincuriste.
Trebuie să formulezi altfel întrebarea: "Rog toți pupincuriștii să-mi zică că Justin Bieber e cel mai tare, iar apoi vă voi linguși și eu".

| Fridăm a răspuns:

Sper că glumeşti...Nu aş merge nici dacă ar veni să cânte lângă blocul meu, darămite în altă ţară.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as merge la un concert al lui nici daca m-ar plati cineva.
Nu, nu-mi place Justin Bieber ca si cantaret. Nici nu stiu daca merita sa fie numit cantaret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu îmi place de "cântăreţul" ăsta.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Nu,nu am fost și nu îmi place, trebuie să te aștepți la astfel de răspunsuri.