| JellyHeartYOU a întrebat:

De ce toata lumea il uraste pe Justin Bieber? Ce va facut voua sa va doriti sa moara?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Hm nu am avut niciodata treaba cu acest Justin.Defapt e prima data cand comentez ceva despre el.Nu as avea de ce sa il urasc,este doar un pustan.Mi-as dori sa fie mai multi ca el, cu faima, noroc si incredere.din pacate in ziua de azi scursurile societatii nu pot face altceva decat sa urasca alti oameni mai bine vazuti.

3 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

A zis cineva ceva de moarte? Nu il urasc,adica imi place cum canta,are o voce frumoasa(am vazut si mai bune,dar in comparatie cu altii care se cred cantareti pentru ca au descoperit un program care le modifica vocea,e chiar bun), dar nu as putea in viata mea sa spun ca sunt disparata dupa el, ca sunt un mare fan.Atunci cand s-a lansat el in muzica la mine in scoala era o revista cu un poster cu el si toate fetele disperate dupa el(cred ca am fost singura care nu am fost prinsa in febra Justin Bieber), la biblioteca sa cumpere cartile.Ma gandeam:WTF! Ce-o fi asa de tare la el? L-am auzit si eu cantand si da, recunosc ca vocea lui merita apreciata, dar pana in punctul in care fetele practic se bateau ca sa apuce revistele alea e mult.Si n-as putea sa ii doresc moartea cuiva, mai ales stiind ca are atatia fani care s-ar putea razbuna pe mine!

Răspuns utilizator avertizat
| DrumAndBasee a răspuns:

Nu vreau sa moara. nu vreau sa moara nimeni. poate il urasc, dar il urasc pentru ca toata lumea il iubeste big grin