| Licurici_7465 a întrebat:

Ce parere aveti despre manelele din ziua de azi?straight face

Răspuns Câştigător
| VladyCristian a răspuns:

Sunt varzaaaaa! In toate auzim despre bani, femei si dusmani. laughing
E ok daca dansezi pe o manea la petrecere - fiecare a facut asta desi unii nu recunosc.

...``sa moara dusmanii mei`` laughing laughing

31 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Acum cativa ani buni erau manele care imi placeau chiar daca nu eram fan manele. Era muzica de calitate totusi chit ca era stil manele si nu imi placea foarte mult. Manelele din zilele astea sunt superficiale.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie una nu imi plac deloc happy Dar mai gasesti manele care sa fie frumoasestraight face
Ma rog big grin Fiecare cu gusturile lui happy
Unora le plac manelelewinking

| hamsterx a răspuns:

Superbe, geniale, cu o linie melodica de mare efect, nelipsite din viata cotidiana [din pacate] si cu niste cantareti de o valoare incomensurabila straight face intr-un cuvant : cel mai "tare" gen de muzica.parerea mea...straight face

| d33a a răspuns:

Nu le suport :-&

| Elena1234456 a răspuns:

Ma dezgusta, mai ales aia.sexy braileanca (nu merita sa scriu numele ei cu litere mari). Uita-te la urmatorul link : http://www.youtube.com/watch?v=aijSM5X_Yvs;)). Lol!

| LoveMusic a răspuns:

Nu le agreez straight face
Adica.
Am dansat pe o manea la o petrecere sau asa.
Dar nu as asculta una.
Sunt varzaaaaa laughing
Auzi in ele doar bani, femei, dusmani si petreceri.
Muzica lipsita de calitate.
Mai gasesti 1 manea din cand in cand care e mai ok.
Dar.
Nu prea straight face
Sorry pentru cei care asculta happy

mira
| mira a răspuns:

Muzica lipsita de calitate a existat dintotdeauna. Timpul a avut grija insa sa selecteze valorile.

| iri a răspuns:

Erau mai faine acelea de acum 5-6 ani.

| ecristinamc a răspuns:

Oribile

Absolut oribile. punct

Imi e dor de vremurile cand cele mai cunoscute trupe erau Blondy, Akcent, Candy...
Nu treupele din zilele noastre

Cine vrea muzica buna sa asculte inna, metalicca, abba (mai rar)

Nu ascultati manele ca nu aveti ce intelege

pa-pa

| GnnAndra a răspuns:

Manelele din ziua de azi. Ce parere sa am.Cand aud cuvantul "manele" gandul mi se duce direct la femei goale, bani si masini laughing! Aaa si maimute. oh go on

| Aly07 a răspuns:

Sincer mie nu imi plac, nu mi-au placut nici cele de ieri si nici cele de maine. Sper ca ai inteles ideea tongue.
Succes.

| OnWeed a răspuns:

Manelele e cele mai tari. Ce pot spune, ma lasa fara cuvinte acest gen de muzica (daca poate fi numit asa) cu niste versuri atat de bine gandite limitate la doar 3 categorii: bani, femei si dusmani.

Acum ca sa zic serios...nu le suport.

| .::CyBeR::. a răspuns:

Tre sa fi retardat sa le asculti!

| google_6002 a răspuns:

Din ziua de azi?
No, mie imi placeau mai mult alea din ziua de ieri.

| madycoco a răspuns:

Sunt nasoale rau straight face. Cele de acum 5-7 ani erau mult mai frumoase :X.

| Aiwendil a răspuns:

Manelele sunt manele.Sunt multe manele, foarte multe manele de prost gust.Multe vorbesc sau canta despre femei, bani, chiar si sex.Asta e muzica de cultura? Nu prea cred.La o petrecere mai merge adevarat, nu zic nu!

| Nuuu a răspuns:

Din ziua de azi?thinking

Poi parca ar fi de 50 de ani manele.

O sa am aceeasi parere mereu:Varzaaa!

La petreceri se mai accepta laughing))

| oky a răspuns:

Nu ascult deci nu imi pot da cu parerea despre ele.

| marsy a răspuns:

Nu sint la fel de orignale ca acelea de pe timpuri!

| dada_2571 a răspuns:

Aceiasi pe care o am si despre cele de ieri, :-&. (adica una fooooooarte proasta)

| lavyBandB a răspuns:

Manele fac parte din categoria celor mai dezgustatoare si oribile genuri muzicale si numai oamenii care au nivelul psihic foarte scazut ar putea asculta asa ceva...straight face

| adinescu a răspuns:

Nu conteaza ca sunt d azi sau de acum un an tot de rahat mi se par uneori numi pot explica cum pot sculta unii oamenii asemenea prostie

| BlueByte a răspuns:

Mai bine intrebai ce parere aveti despre manele! Vreau sa te intreb si eu ceva:Tu ai fost vreodata la un concert sau la un spectacol unde artistul canta live? Sunt foarte multi artisti talentati, cu voce.De ce dracu ascultati manele? Sunt melodii copiate si falsificate in cel mai jalnic mod! Ce puteai sa te astepti de la rromi, decat hotie! Nu pot sa inteleg de ce ii ascultati! Sunt de ca**t!

| jocnecurat a răspuns:

Naspa rau!

| whatever a răspuns:

Bleac. Manelele nu au fost, nu sunt si nu vor fi vreodata frumoase

| enemig0 a răspuns:

Sint pentru oameni slab pregatiti si saraci cu duhul! prostitutie, limbaj trivial, alcool, infractori, analfabeti.Asta reprezinta manelele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si din alte zile? tot manele sunt si alea. si in cele de acu 7 ani auzeai tot despre bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ascult manele.Prostia e contagioasa. asa ca fratilor nu ascultati