| atraiptatipovestiviata a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea misterioasa a lui Tupac? * va rog sa raspundeti decent, fara discriminari, rasism, mistouri. Thanks!

2 răspunsuri:
| Aneurysm a răspuns:

Misterioasă? N-a murit într-un schimb de focuri? Mi se pare că se băgase undeva unde nu a trebuit. Dar n-ascult Tupac sau 2pac...

| atraiptatipovestiviata explică (pentru Aneurysm):

Unii zic ca a murit, altii ca si-a inscenat moartea inspirandu-se din cartea "Principele" de N.Machiavelli. Daca nu asculti Tupac si nu te intereseaza subiectul mai bine nu scrii. Merci!