| justinbieberfanlovertroloxxx a întrebat:

De ce toata lumea il uraste pe Justin Bieber? E cel mai dragut baiat!

Răspuns Câştigător
| dαɴЗ a răspuns:

Get the f*ck out of here.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Gastronomie"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| mola a răspuns:

Justin Biberon e mancare? La Gastronomie? Nu vreau!

| HellGirl666 a răspuns:

''Băiat''?!

| fadnox a răspuns (pentru HellGirl666):

Cam asa e, daca ala mai e baiat -cu o tona de machiaj, imbracatura ca o barbie, plapand ca o frunza care o cazut direct intr-o balta de noroi adica o balta de fane si fani*-...

| HellGirl666 a răspuns (pentru fadnox):

Exact. happy

| Rattlehead44 a răspuns:

Muzica o asculţi cu urechea, nu cu ochii, şi din moment ce puştiul n-are pic de creativitate, şi nici macar jegurile alea de "melodii" nu le scrie singur, e normal să fie hulit.