| Iuly006 a întrebat:

De ce va place Justin Bieber?
premiez cel mai sincer si mai frumos raspuns [astept cu mare drag sa va de ce acest JB este asa de adorat]

Răspuns Câştigător
| мαria a răspuns:

Este un cantaret care a muncit sa ajunga acolo unde este.
Imi place de el pentru ca are o voce extraordinara si chiar daca voua nu va place peste cativa ani o sa aiba o voce mult mai frumoasa ca cea de acum, Are un par super tare si e super dragut cand si-l arunca intr-o parte.Are un zambet de milioane(scuzati-mi expresia) :X
Melodiile lui sunt extraordinare toate.Niciodata nu mi-a placut mai mult de o vedeta cum imi place de el!:X

36 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Imi place Jb deoarece:canta frumos, e frumos, dragut, a muncit pentru a ajunge vedeta etc...

| Sconcsiş a răspuns:

Arata de parca are ceva dizabilitati fizice laughing
Oricum, mi-e si putin mila de el. Oare nu-si bateau joc copii de el din cauza vocii lui? Adica vocea e buna dar e voce de femeie.

RASPUNS: NU NE PLACE
AL MEU E DESTUL DE SINCER laughing)))

| VladyCristian a răspuns:

Este adorat doar de fetitele de 12-13-14 ani. laughing nu mai zic nimic pentru ca doar ma deprima muzica lui baiatu` ala.
Imi place mult poza de la profilul tau. Sunt mare fan avril lavigne :X :*

| VladyCristian a răspuns:

@danutzyk001

...copilul ala chiar nu are voce laughing

| ELD a răspuns:

Nu`mi place ...stilul lui e Varza, muzica lui tot asa straight face ...parerea mea, nu am treaba cu celelalte pareri.

| Elle a răspuns:

Mie nu-mi place! E oribil! Are o voce de fetita!

| мαria a răspuns:

Ai si themarker sora mea are 25 de ani si ii place cum cantawinking
pentru parerea ta personala nu mai da raspunsuri stupide pentru ca poate gresesti

| мαria a răspuns:

@iuly006 ai dreptate si mersi pentru fundita
nu dar eu cred ca ei vor sa fie ca michael jackson la varsta luistraight face
gusturile nu se discuta :-J

| мαria a răspuns:

Horyka du-te dracu de taran imputit ca ma aduci in stare sa te fac asa ce dracu cauti pe site-ul asta ca as injuri in stanga si in dreapta?
Hai jett

| Iuly006 explică:

Themarker multumesc pentru compliment si as vrea mai multe raspunsuri pentru a premia.pe curand! pup :*

| Iuly006 explică:

Mersi pentru raspunsuri si mie imi plac mult melodiile lui si mai ales versurile.hai sa-i dam o sansa [fratilor are de-abia 16 ani ce ati vrea sa fie] si marya bun raspuns de aia l-am si premiat...

| Crystal1807 a răspuns:

Mie imi place foarte mult vocea lui...si zambetul.cam atat

| Alexandra. a răspuns:

Da, sunt curioasa si eu.laughing
Sa curga cu raspunsuri! rolling on the floor

| Sill a răspuns:

Pai mie imi place JB deoarece...stai ce vorbesc baiatu' asta e cel mai gay cantaret dupa richy martin...am si dedicatie pentru el:
http://www.youtube.com/watch?v=1AXHJ7bvYgI

Eu il il urasc cu mult mai mult totusi pe ala care l-o descoperit pe youtube pe JB(L?)

| Diiiiiia a răspuns:

Nu pot spune ca il ador, dar pur si simplu imi place.
Nu ma pot declara fan, deoarece nu`mi plac decat vreo doua trei melodii deale lui.happy
Iar mie nu`mi pasa cum arata, atata timp cat imi place o melodie de-a lui.
Talent sa aibahappy

| Baiaaanca a răspuns:

Acum, majoritate au spus ca nu-l plac, ca nu-l suporta. Oameni.
Eu ce pot sa spun?
Eu is intre, adica nu-s asa "moarta" dupa el, dar nici nu-l urasc. E un simplu om chiar daca e o "celebritate". Pot sa spun a arata bine si ca are voce buna. Noi nu-l putem judeca doar dupa cum arata sau altceva pentru ca nu-l cunoastem.

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Sunt cativa cantareti care nu-i suport, dar Justin Cap de Mop nu pot sa-l suport. are atatea figuri in cap, se crede mai mare si decat Madonna.
Se pozeaza cu vedete ca sa-si faca publicitate, si apoi le vorbeste de rau pe la spate.
De exemplu zicea de Mariah carey ca e o baba urat... wtf!?
De Rihanaa zicea ca are fite si ca nu o suporta...etc etc...
Daca esti fana, cred ca ai vazut cand nu era faimos si canta prin oras hai-hui de unu singur, iar acum cand s-a ajuns vedeta nu-i mai ajunge nimeni la nas... N-O SA-L SUPORT NICIODATA, desi imi place o melodie de-a lui (One Time)
Dar nu te enerva sau supara pe raspunsul meu, pentru ca este doar parerea mea. Daca tie iti place, atunci este foarte bine, asculta-i muzica in continuare si nu te lua dupa ce spun euwinking
Mie de exemplu imi place Lady Gaga, si pe zice ce trece si altii nu o suporta, mie imi place mai mult happy :d
Pe curand!

| Vogelspinne a răspuns:

Nu imi place laughing

| Daviiiiiid a răspuns:

Justin Bieber sucks. un prostovan de zile mari laughing

| Horyka a răspuns:

Cine dracu il suporta pe gayul ala obosit cu voce de **** baby baby baby ooooo angry zici cal strange cineva pe Bile! Da voi fetele sunteti innebunite toate cand il auziti cu vocea aia pitzigaiata lesinati toate ati da orice sa F****i cu elstraight face Acum o sa spuneti ca am zis asta doar pentru cas gelos pe gayu astastraight face dar nu-i asa cine ar vrea sa fie ca elstraight facewaiting R:NIMENI! JUSTIN SUX!

| Horyka a răspuns:

Si nu a muncit a supt pla prin stanga prin dreapta si a2a zi baby baby baby ouuu! angry

| danutzyk001 a răspuns:

Imi plac foarte multe melodiile lui...si trebuie sa recunoastem ca e si dragutbatting eyelashes nu? si sincer are voce tipu'

| LOVEsick a răspuns:

S-ar parea ca mai multe raspunsuri sunt la intrebarea de ce nu ne place laughing. Haha, unde sunt fanii JB, s-or fi ascuns sub mese? big grin

| →s ♥ ą← a răspuns:

Eu de exemplu nu-l plac! A inceput sa aiba fite de cand a dat de ''celebritate'', poate are talent dar asta nu inseamna ca de acum tot ii se cuvinehappy

| Roxii a răspuns:

Mie imi place de el! il adorr(nu comentati)are o voce frumoasaa si suna cam de fata din cauza pubertatii. cei care-l jignesk sunt niste idioti si niste ciudosi! i love you justin!love struck love struck; x love struck love struck love struck

| Claudia_4326 a răspuns:

Toate lumea spune ca Justin Bieber este un Gay.Prietenele mele sunt moarte dupa el.

Are o voce destul de frumoasa. Dar sa fiu sincera nu prea imi placebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l suport big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin b! tch vrei sa zici straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! o sa-ti spun parerea mea despre JB. mie cel putin imi place ffff mult sineste idolul meu.ami place cum canta si este f dragut daca ai ancrk sal asc mai mult poate tiai da seama ca e cat de cat bun. I LOVE JB.