| anonim_4396 a întrebat:

Deci cred ca plang in fiecare zi dupa Jonghyun de la Shinee... voua va placea de el? imi e asa frica...presimt ca Shinee o sa se retraga acum dupa moartea lui.

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Despre ce dracu vorbesti copila? mergi si lasa-ne cu desenele tale animate!

| lpavel a răspuns:

Stai putin... ai 17 ani? nu pot crede asa ceva! tu te uiti la desene animate si te mai fac si sa plangi? laughing

| Beepbeep a răspuns (pentru lpavel):

Nu stiu cine mașta pe gheata te crezi nenea dar las o moale

| lpavel a răspuns (pentru Beepbeep):

Nenea? laughing ai 17 dar pari de 7! laughing

| Beepbeep a răspuns (pentru lpavel):

Poza veche...si am 16 ani apropo, dar eu nu stiu care e problema ta cu mine? de ce te dai asa "boss" in fata mea? n ai avut si tu 16 ani?

| sunset10 a răspuns:

Chill girls, SHINee nu se destrama. Si pun pariu ca ai auzit comeback-ul lor cu Good Evening. Shawol for lifee

| xiuhan a răspuns:

Deci daca shinee se destrana mor...