| MySongisDEAD a întrebat:

Pentru toți fani lui Michael Jackson. Am văzut azi dimineață un videoclip cu un om pe nume dave dave care seamănă la voce cu mj. Mulți dintre internauți spun ca sia înscenat moartea și ca pregătește o revenire spectaculoasa. Ce parere aveți?

2 răspunsuri:
| Enna18 a răspuns:

Minciuni..am vazut si eu multe teorii de genul cu ceva timp in urma.ce motive ar avea sa isi insceneze moartea? daca esti fan sti ca michael iubea ceea ce facea...

| Teardrop a răspuns:

Sunteţi nebuni. Au trecut ŞASE ANI! Şase ani de la moartea lui, şi încă apar astfel de teorii? E dezgustător.

E MORT! Pentru numele lui Dumnezeu, Michael Jackson omul, a murit.

Michael Jackson artistul nu va muri niciodată. Încă trăieşte prin muzica lui, prin videoclipurile lui, prin albume şi prin dans.

E mort, şi nu se mai întoarce.

Şi, şi dacă prin absurd, prin teoria falsei presupuneri, am zice că şi-a înscenat moartea, ar fi făcut-o ca să dispară din ochii publicului. Unde dracu să se întoarcă la 56 de ani?

Jesus...