| sariinaer a întrebat:

HELP cand miley avea twitter un baiat pe care miley il cunostea nu stiu cum il cheama a intrebat-o care e emailul ei si ea ia raspuns ca emailul ei este babybeadles478 yahoo punct com ea a uitat ca mesajul ala il poate vedea toata lumea si dupa aia la sters oricum am bagat-o in lista dar nu stiu de ce nu ma baga si am intrat pe un site sa vad daca e online si e! va rog ajutati-ma vedeti daca va raspunde voua! e ceva foarte important pentru mine plss

10 răspunsuri:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Wow. tu crezi ca e ea?:-sadica.am bagat-o in lista mi-a dat add mi-a zis''hello'' si am vorbit putin dar nu stiu daca e chiar ea.:-s

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Mdhea.nu e ea.laughing e prea analfabeta.si nu are cum sa fie ea! sigur esti tu sau o alta persoana... Open your eyes girl
Prima data am fost putin nelamurita dar cand a inceput sa scrie pff. mi-am dat seama ca nu e si nu are cum sa fie

| dsadasdsada a răspuns:

Cred ca are lista full te gandest?straight face Fiind vedeta se mai intampla au si ele un nr maxim de prieteni.si sper ca nu esti printre obsedatele de Miley ca una din cls de la me O_O

| dsadasdsada a răspuns:

Si foarte ciudat am incercat si eu id si m'a adugat in lista straight face

| Thunderstruck a răspuns:

Pentru ca o doare in cot de tinewinking

| ZxPoox a răspuns:

Dohh.altalaughing

| amanda33 a răspuns:

Da e online

| amanda33 a răspuns:

Si da mi-a raspuns fara sa ii dau add

| adrian1988 a răspuns:

Sal all.deci,vreau sa lamuresc ceva sa inteleaga toata lumea.nu sunt fan miley cyrus si nici macar nu-mi place dar ma streseaza ca zilnic aud numai de ea si justin bieber p-aici. voi credeti ca o vedeta internationala de 17-18 ani are timp sa stea pe mess si sa vorbeasca cu voi. e clar ca cineva isi bate joc de voi.asa ca mai incetati cu intrebari stupide despre penibilii astia doi. spre deosebire de voi astia 2 au o viata sociala si nu se joaca vanatoarea de vampiri, metin etc. pe bune ce dracu aveti in capul ala de nu ganditi deloc

| k3jo a răspuns:

Nu cred ca ar fi asa de proasta sa il posteze pe un site