| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o iubitoare impatimita a muzicii- zilnic cant si ascult muzica, dar parca nu imi e destul, as vrea sa infiintez o trupa gen Lala Band adica in cadrul careia sa cantam muzica mai ales pop- comerciala si mai noi si mai vechi. Daca indepliniti urmatoarele cerinte nu ezitati sa imi scrieti:
- iubesti muzica
-canti vocal/instrumental
- stai in cluj-napoca
- ai peste 15 ani
Eu am acasa o orga si o chitara- la care nu stiu sa cant
Daca sunteti careva interesati lasati-mi un mesaj scurt si va dau nr meu de telefon sa vorbim despre detalii. Scuze pentru categorie

3 răspunsuri:
| LegionarulRoman a răspuns:

Ce-ar fi sa te trezesti pe pamant si sa inveti pentru viata nu sa devii cine stie ce mare "vedeta:? Normal ca dragoste si sex e cea mai cautata la cati retarzi si homosexuali avem!

| Numero1 a răspuns:

1.Mult succes visatoareo.
2.Ce legatura are cu dragostea sau sexul?

| Eliza4u a răspuns (pentru Numero1):

1 Multumesc. 2.nu are nici o legatura! mi-am si cerut scuze la sfarsit daca nu ai vazut, doar ca aceasta categorie e cea mai citita.