| llleo a întrebat:

Mai cant din cand in cand si imi aud mereu ca sunt peste ton, sub ton. cine poate sa-mi explice si mie tonurile astea sau ce or fi ele ca n are cine sa ma nvete va pup rau

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"aud mereu ca sunt peste ton, sub ton"

e simplu: ești afon/afonă și basta!

| llleo explică (pentru sierra1):

Ti as trimite o inregistrare, siera?

| sierra1 a răspuns (pentru llleo):

Nu sunt in măsură să apreciez dar dacă așa zice lumea,

" llleo: imi aud mereu ca sunt peste ton, sub ton"

așa o fi

| llleo explică (pentru sierra1):

Asta inseamna ca nu cunosc teoria muzicala, nu ca sunt afon laughing.

| sierra1 a răspuns (pentru llleo):

Inseamnă că ești un artist desăvârșit doar că lumea nu te perecepe ca atare!

| llleo explică (pentru sierra1):

Nu ca m ar deranja ce spui dar esti genul de persoana toxica laughing personal te as tine numai in capace

| sierra1 a răspuns (pentru llleo):

" llleo explică: esti genul de persoana toxica"

ok, atunci uite aici: cânți ca o mierlă sau ca un privighetor, dumnezeiește, nu alta!

deci, m-am dexintoxicat?

| llleo explică (pentru sierra1):

Esti penibila rau... dispari

| sierra1 a răspuns (pentru llleo):

Dacă ne cânți ceva (chiar și așa fals cum nu vrei să accepți), fug.

Și eu și noi toți: ne lumăm câmpii

| sierra1 a răspuns:

Rog atenționați userul pentru conţinut obscen și bădărănie

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Mai băiete, muzica e in sânge. O spun din experienta. La mine lipsește cu desăvârșire.