| Some0ne a întrebat:

Ok...am vazut parerea voastra despre Justin Bieber la intrebarea anterioara. Acum ce credeti despre Lady Gaga?

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Lady gaga este o avangardista. Sichaeza cu fiecare ieisre a ei in public din ce in ce imi mult. Este o DIVA! mie imi placebatting eyelashes

| forever4you a răspuns:

Lady Gaga, asta ascult eu acumbig grin da imi place putinnnnnnn de ea si felul cum socheaza la fiecare iesire in public e tarerolling on the floor

| Genesis29 a răspuns:

La inceput mi-a placut, chiar era printre favoritele mele, dar acum o urasc a inceput sa fie prea de tot. Haine de carne, machiaj mult prea strident si ciudat. Nici nu-mi mai place vreo melodie de-a ei.

| mARY_9420 a răspuns:

E mult prea disperata dupa "wow"
Am inteles 1 2 dar chiar exagereaza seriosstraight face
Asta-i parerea mea... acum deja a devenit plictisitoarehappy

| alinutza92r a răspuns:

La inceput mi-a placut de ea, dar faima a stricat-o

| Paty3 a răspuns:

E chiar foarte tare!happy

| ssstefan a răspuns:

Parca e nebuna.

| Amaliutss a răspuns:

Eu cred ca eu o fata norocuaso sh talentata... a avut mult noroc sh ink mai are, sper sa nu se lase de cariera ashta