| vivalavida a întrebat:

Pe ce celibritate ai vrea sa intalnesti? si ce ai face daca ai intalni acea persona?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poate Charles Aznavour ori Julio Iglesias. Am vorbi despre viata in general, relatii. Mi-ar placea sa imi povesteasca viata lor. Sa aflu prin ce au trecut ei.

| AvalohAlyn a răspuns:

As vrea sa ma intalnesc cu Papa de la Roma sau cu Bush ca personalitati iar la celebritati poate pe Rihanna.

| GabiGabrielle a răspuns:

Pai pe Belinda si Sherlyn as vrea sa le intalnesc as cea mai fericita
As vrea si pe Miley Curus sa o intalnesc si sa o scuip in fata si sa ii spun cat de cur. ii si sa se duca dra. cu melodiile ei de ***

| Razvan a răspuns:

Pe HitlerdevilCe? N-ai spus ca trebuie sa fie o celebritate vielaughing
Iti dai seama ce ar fi un chat live cu el din Iadthinking

| Rukhsandra a răspuns:

Cu Beyonce si cu Ian Somerhalder si cred ca n-as zice nimic de emotie si as lesina rolling on the floor

| Mary Marry a răspuns:

Cu Rihanna sau cu Beyonce.
Cu Janet Jackson, ca sa aflu mai tot despre Michael Jackson.
Cu Angelina Jolie(actrita mea favorita)
Cu Michelle Obama
Cu Johny Depp(sper ca am scris corect)
Cu Jay-z
Poate si cu Madonna(am zis poate)
A si cu Shakira.
Iti dai seama ca m-as emotiona teribil si as ruga frumos un autograf si o poza. iar daca ar fi sa o intalnesc dar sa stau o zi intreaga cu ea as vorbi, as povesti si asi interca sa aflu mai multe despre viata lor.

| pauladrian a răspuns:

Zinedine Zidane, as merge la o bere cu el si as vorbi despre fotbalhee hee

| traficanta a răspuns:

Pai ca celebritate as vrea sa-l intalnesc pe Justin Bieber sau pe Robert Pattinson.Si as vrea sa stau o zi intreaga sa ii ascult cum imi povestesc aventurile vietilor.

As fi uimita

Tu?

| AddaXD a răspuns:

Pai pe Demi Lovato, si cred ca...ar fi foarte tare fiindca e aceeasi zodie cu mine

| vivalavida explică:

Eu as vrea sa ma intalnesc cu avril lavigne

| DennK a răspuns:

Eu? Pe Rihanna. M-as emotiona dar as vorbi cu persoana respectiva.Pa!

| crazy_8087 a răspuns:

Ash vrea sa o intalnesc pe Pamela Andersonlaughing si ash.hmmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel putin, eu as vrea mult sa ma intalnes cu Justin Bieber.Si as discuta cu el.