| BigSpike a întrebat:

Salut,am o problema cu un laptop HP Compaq nc6320.
Este vorba de sunet, orice material audio se aude "acompaniat" de un huruit enervant.
M-am gandit ca ar putea fi din cauza boxelor din laptop dar nu este nici o diferenta nici daca bag castile in actiune laughing
Este ceva din setari sau?

2 răspunsuri:
| Figarosnow a răspuns:

Salut, BigSpike.Incearca sa reinstalezi driver-ul de sunet al leptopului, iar dupa dai un restart.

| BigSpike explică (pentru Figarosnow):

Am incercat dar tot asa face, sper sa nu fie de la difuzor dar daca ar fi asa ar trebui sa se auda bine cu castile.
Alta idee mai ai?