| syro a întrebat:

am si eu un laptop hp MHFRU2097 si vreau sa stiu cum sa fac sa se auda mai tare melodiile pe care le ascult pe youtube...am volumul dat la maxim si tot nu se prea aude

3 răspunsuri:
| Jenn002 a răspuns:

In bara jos in dreapta ai ceva cu un sunet.dai click si dai la maxim sageata in sus. daca nu intelegi asa. apesi Fn si in acelasi timp tii apasat sageata in sus.
Funda?batting eyelashes

| syro explică (pentru Jenn002):

Am spus ca am dat volumul la maxim...probabil e din placa audio...ma gandeam ca poate exista un program ceva

| Jenn002 a răspuns (pentru syro):

Am crezut ca nu era dat la maxim.Programe nu prea exista si daca ar exista probabil ti-ai strica boxa pentru ca nu este obisnuit cu sunetul mai tare.Ar trebui sa iti cumperi boxe.