| Laurretta a întrebat:

Când ascult muzică pe youtube se aude foarte încet, deși volumul de la laptop e la maxim! E din cuaza la site sau de la pc-ul meu? cum aș putea să-l fac să se audă ca înainte.
P. s am observat acest lucru de dimineață.

Răspuns Câştigător
| Mihaela_3187 a răspuns:

Iati boxe, daca nu poate fi si de la melodie si de la Pc tau... Deci cel mai bine ia-ti boxe!

9 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Ai dat volumul la maxim la filmuletz? acolo jos in stanga la video

| AleD a răspuns:

Poate sonoru de la youtube e dat aproape la minim si in cazul asta trebuie doar sal dai mai tarewinking
. oricum laptopurile nau asa boxe puternice ca si calculatoarele.nici la laptopul meu nu se aude prea tare.in cazu asta nai ce sa-i facistraight face

| BlackTiger a răspuns:

Pai incearca sa dai volumul la maximi si de la melodia de la youtube si si de la net.In partea de jos a ecranului in partea stanga este un fel de casca cu niste unde. Apasa pe ala si poti regla de acolo. Funda? Plsss...am multa nevoie!

| Jeremy1 a răspuns:

E din cauza laptopului. Conecteaza niste boxe la laptop si se va auzi mult mai bine si mai tare.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Du-te in device manager si dai la sound, video and game controllers si acolo ai idt high definition audio sau ce ai tu si dai pe el update driver search automatically for updated driver software si se incarca dupa scoti si dupa dai iar update driver apoi dai browse my computer for device software apoi dai let me pick from a list of device drivers on my computer apoi next si cand s-a incarcat te duci iar device manager update driver search automatically for updated driver software si dai un restart la pc! Funda! Va rog! Apropo nu te lua dupa ei nu-ti cumpara boxe!

| naruto2011 a răspuns:

Incearca la youtub sai dai mai tare de la difuzorul ala de langa play! funda?

| Dobre_Sorina_1987 a răspuns:

Sal la mine e dat la maxim si la film si la sonorul pcului si intr-o anumita parte a muzicii mi se aude foarte incet ce sa-i fac? pls

| Dobre_Sorina_1987 a răspuns:

Sal la mine e dat la maxim si la film si la sonorul pcului si intr-o anumita parte a muzicii mi se
aude foarte incet ce sa-
i fac? pls

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru Dobre_Sorina_1987):

Uite ce sa faci te duci la sonor la levels la balance le dai pe toate la maxim la L si la R le dai la maxim atat si o sa se auda foarte tare daca nu uita-te jos cum ti-am spus daca nu uite cum sa faci te duci iar la sonor in engleza scrii sound dai la windows la search si scrii sound di te duci in Comunications si vezi ca acolo scrie reduce the volume of other sounds by 80% Bafta!