| STEFANXxX a întrebat:

Salut,ce sa fac? Eu am de invatat la acordeon multisor, dar totimpul stau la calculator si apoi ma satur il sting si stau.Pentru ca imi este lene sa cant.Please,spuneti-mi cum sa depasesc lenea aceasta si sa ma apuc de muzica?

Răspuns Câştigător
| DieBitch a răspuns:

Dacă nu te atrage și iți este așa de lene ..nu ai ce să faci, trebuie să-ți placă să faci lucrul ala și să te concentrezi asupra lui... încearcă și tu în timpul ala ce stai dă-ți comenzi și lasă-ți lenea deoparte!