| IonutSxz a întrebat:

De ce imi da ERROR 2 la USB la casetofonul de la masina? A mers ce a mers si ma trezesc dintr-odata cu eroarea asta si nu merge sa ascult nicio melodie, am schimbat si format-urile, exfat si NTFS si degeaba, am stick de 64 gb

Răspuns Câştigător
| Leahu_Petru_1983 a răspuns:

Mi s-a întâmplat.si mie la fel cu unul de 128 rezolvarea era "rufus"
al meu nu avea optiunea de fat32 si fat, iar prin rufus am rezolvat problema am selectat free dos, ceva de genu si la facut fat32

| IonutSxz explică (pentru Leahu_Petru_1983):

Mersi, revin cu funda daca merge

2 răspunsuri:
| Leahu_Petru_1983 a răspuns:

L-ai făcut fat32?