| Tokha a întrebat:

Sondaj.Pro sau contra manele?

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Contra!

83 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro si contra. unele sunt chiar misto, dar altele nu le suport.winkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pro nici contra. Indiferent. Nu ascult manele, dar nici nu imi pasa cine asculta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra! nu pot sa cred ca cineva poate sa asculte asa ceva.adica in versuri nu gasesti decat expresi de genul"fara numar"sau"solo"si altele. sunt oribile. dar din pacate la noi la scoala aproape toata lumea asculta manele.este doar un gurp mic de copii care nu asculta asa ceva.acel grup asculta numai rep, rock, hip-hop... din acel grup fac parte si eu si nimeni nu ne intelege.toti se uita ciudat la noi cand ne vad stand pe banca si ascultand rock. dar noua nu ne pasa. fiecare cu parerea lui.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contraa`! Cred ca au o influenta negativa asupra limbajului celor care asculta asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra.

| Maria002 a răspuns:

Contra Clar

| Violetta2303 a răspuns:

Nu ma intereseaza:-J doar sa nu puna pe strada daca vor sa asculte sa asculte dor pentru ei :-Jbig grin

| Sabina_1904 a răspuns:

Contra!

| kidaa a răspuns:

Contra

| gabygaby199 a răspuns:

Contra

| marrinnaa a răspuns:

PRO la orice gen de muzica pentru ca gusturile nu se discuta.si mie una unele melodii chiar imi plac dar asta nu inseamna ca sunt vreo inculta cum cred oamenii de obicei. nu trebuie sa catalogam oamenii dupa muzica pe care o asculta. eu zic sa ascultati din fiecare gen mai mult sau mai putin e treaba voastra.

| cobi a răspuns:

Contra

| SergiuMD a răspuns:

Contra

| monikka a răspuns:

Contra!

| Sokares a răspuns:

Contra!

| stefu a răspuns:

Contra big grin

| liviu93 a răspuns:

Contra
Manele=Poluare Fonica

| XxAlExYxX a răspuns:

Buna. un om poate asculta ce vrea nu trebuie sa-i criticam.de exemplu cum te`ai simtii daca un om te`ar critica, cred ca foarte prost.nu zic ca imi plac manelele dar mi-au placut.acum sunt contra.chiar daca asi fi pro asi zice pentru ca nu imi pasa ce zic altii.am fost pro manele dar nu mai sunt pentru ca nu au un mesaj care sa transmita ce vor sa transmita.stii mi se pare ca unor oameni le plac manelele doar pentru ca au fost obisnuiti de acasa.nu ca au vrut ei sau ceva de genu.deci nu ii criticati pe cei care asculta manele.eu sunt pe la mijloc si contra si pro.

| AlexandruExtrem_6912 a răspuns:

Contra!

| LumeaViselor a răspuns:

ConTra!

| IEatCrayons a răspuns:

Contra!

| IuBiReInt3RzIsa a răspuns:

COntraaaa!

| pif a răspuns:

Contra!