| anonim_4396 a întrebat:

Va puteti imagina ca cineva care asculta rock poate fi cel mai bun prieten cu cineva care asculta manele?

Răspuns Câştigător
| alexmovila a răspuns:

Da... eu cu rock-ul cel mai bun prieten al meu manele!
Conteaza muzica? Eu nu suport de loc manelele...in rest ori ce muzica aproape.
Deci de cate ori asculta muzica suport pentru ca merita.Dar nu inteleg. Daca mie imi place de exemplu culoarea albastra si lui verdele nu sunt prieten cu el?
In timp si uiti ca el asculta manele si nu iti mai pasa ca nu iti place ca avand discutii nu bagi muzica in seama

3 răspunsuri:
| NuclearAssault a răspuns:

Nu cred ca e posibil, personalitatile ar fi complet diferite

| CautNume a răspuns:

Nu prea stiu ca nimeni dintre cei pe care-i cunosc nu asculta manele laughing
dar cred ca e cam imposibil adica nu vorbesi cu el/ea de o melodie noua de un videoclip etc?

| Rocker4Ever a răspuns:

Sincer nu.