| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa postati melodii de dragoste(pentru simplul motiv ca va place) pe facebook pe wallul vostru Personal si sa fie interpretat aiurea de n persoane? sau melodii deprimante care nu va afecteaza sau geva de genu si sa fiti intrebati daca vreti sa va sinucideti? is just music, right?

Răspuns Câştigător
| Atat_Laura_1998 a răspuns:

Ai doua variante nu mai posta asscultale pentru uh sau nu ii lua in seamawinking sper ca te-am ajutatbig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=yhCD9qxlczo uite, de exemplu am postat melodia asta si inca vreo 2 3 de la ea si a doua zi am aflat ca sunt vagaboanta & co. :D