| MyMindRules a întrebat:

Voua va place melodia Ai se eu te pego? Mie nu.

22 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Nu o suport

| Holocaust a răspuns:

Aveam de gând să te înjur.laughing
Oricum, good job.Mă bucur că nu-ţi place.

| Bogdanux a răspuns:

Poate fi inclusa in lista cu cele mai proaste piese din istoria muzicii.

Răspuns utilizator avertizat
| itscloudyoutside a răspuns:

Nici mie, este cea mai proastă melodie pe care am auzit-o în viaţa mea. E o manea infectă iar partea cea mai tristă e că toată lumea o ascultă. Aproape toate telefoanele de pe stradă, tramvaie etc. sună cu melodia asta de rahat. Dar n-ai ce să faci, asta-i România. Trăim în prostime şi trebuie să ne acomodăm, indiferent dacă ne place sau nu.

| Nolkyz a răspuns:

Nu am ascultat-o niciodata din pura vointa... Dar vreau sa zic ca deja o stiu pe de rost. E chiar enervant.

| IGM a răspuns:

Versurile sunt cam,simple,dar orchestratie e super misto, face toata melodia. Multor persoane le place deoarece este o melodie dansabila, si pur si simplu suna bine.Nici eu nu o bagam in seama dar, am vazut ca tuturor le place melodia, am asultat-o si mi-a placut.

| DragosConstantin a răspuns:

Nici mie nu imi place are Telo o voce de zici ca e strans de gat de cineva laughing si ritmul e praf mai bine se apuca de sters pe jos decat sa continuie cariera lui muzicala cu asemenea piese big grin

| TheHeadbanger a răspuns:

The worst ''song'' ever PUNCT.

| Stilskin a răspuns:

E o tampenie.

| Katalynutza99 a răspuns:

Nici mie nu-mi place.mi se pare banala deacum

| cocosweet a răspuns:

Daca nu iti place.asta este treaba ta...si pentru. cei care spun ca suntem prosti noi, cei care o ascultam si o apreciem.P.S:gasiti.va o viataa! ce aveti? fiecare ere gusturile lui! ar trebui sa va plangeti ca Romania e condusa de prosti nu ca Romania traieste in prostime! nu mai judecati!

| DragosConstantin a răspuns (pentru cocosweet):

Romania e condusa de idioti din vina poporului happy cum sa-l mai votezi a doua oara pe basescu...in fine Traim In Romania Si Asta Ne Ocupa Tot Timpul. laughing

| Ecea a răspuns (pentru cocosweet):

Cum sa nu judecam?
Este de judecat, cand se canta un concert important la opera nu se duce nimeni dar cand ies porcarii pe banda rulanta stie toata lumea de ele.
Pai unde e cultura voastra?

Ce melodie este aia? Versuri de 2 bani,pornografie,gesturi de semi-retardati.
Sa fim seriosi,atat va duce capul,atat intelegeti voi din muzica, asta ascultati.
Lasati-ne pe noi sa judecam, unii din noi stim sa apreciem muzica la adevarata ei valoare.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Asta e muzica, asta e arta.

| Nolkyz a răspuns (pentru cocosweet):

Zi-mi si mie... De unde vin conducatorii astia prosti? Nu cumva din aceeasi multime de prosti care populeaza tara? laughing...

| Crucified a răspuns:

E cea mai mare tampenie! o stiu deja si pe de rost. :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e urata dar nici eu nu prea ma dau in vant dupa ea...

| dDANIELLA a răspuns:

Cea mai urata din lume Boooooo!
si cum arata Michel Telo zici ca ii gay laughing

| OannaAlee a răspuns:

Nici mie straight face. Cea mai enervanta melodie straight face. Daca o lume intreaga o asculta nu inseamna ca si noua trebuie sa ne-o bage pe gat! straight face.

| Dutika a răspuns:

Mie una imi place aceasta melodie.Este lume care o asculta.E frumoasa oricum!

| loredanna_6477 a răspuns:

Este mai mult decat superba. toata lumea o ascultatongue AnnaLoves daca si aia e manea. poate tu nu stii ce sunt alea MANELE.:p

| Nolkyz a răspuns (pentru loredanna_6477):

De ce e mai mult decat superba? Pentru ca toata lumea o asculta?
Ahaha. laughing
Apropos, tu stii ce sunt alea manele? laughing