| viiviiiii a întrebat:

Vreau postere cu justin bieber dar nu gasesclove struck:X

Are cineva postere cu justin bieber, sau stiti vreun site care pot comanda reviste cu postere cu el:*

Imi doresc din tot sufletull

Va rog ajutati-maa

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am farte multe postere cu jb chiar si 3d dar vreau la achimb cu mylei si liam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un chiosc de ziare si intreaba daca are vreo revista cu postere cu J. B.

| Maryse a răspuns:

Daca vrei add la id posterforfans am o multime de postere. cu el si cu alte vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am 1000 cu jb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a revista bravo special sunt 10 postere cu el in ea

| AsiSoyYo a răspuns:

Eu iti recomand revista Popcorn este 3, 50 RON. Este revista lunara. Poti sa gasesti nr din luna ianuarie unde gasesti un megaposter cu el, in numarul 3 ( martie care a aparut deja la chioscuri) gasesti un poster cu el si cu selena gomez. Potyi sa iti iei revista mereu. Nu stii ce postere ratezi. Revista Bravo Girls, Bravo, Bravo Job, Cool Girls fac postere aproape in fiecare luna cu Justin. Poti incerca si acolo.

| RoCsiii a răspuns:

In revista popcorn e mereu cate 1 poster cu elhappy

| didee a răspuns:

Aveam eu postere de vanzare cu jb, dar le-am vandut pe un site. happy

| xElenaH a răspuns:

Am 15 postere cu justinu` da` nu le dau kas` grele de gasit! el copilu` unicat!

| anna_8790 a răspuns:

Salut am eu mulllllllllllllllllllttttteeeee lasati te rog idul de mss sau adresa de email ca sa vorbim

| anna_8790 a răspuns:

Am euu multe postere cu justin bieber pe cine il intereseaza sa-si lase iudul de mess dar vreau in schimb postere cu enrique iglesias

| ge0rgiana1000 a răspuns:

Hei du-te la magazin si ia-ti revista popcorn cu postere.noroc

| Deea_1478 a răspuns (pentru Ađııa):

Am eu cu tokio hotel
da-mi is tau happy
te rog.
am unul mega si unul normal...

| Biia_Biia_Tbx_1989 a răspuns (pentru UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex):

Am eu foarte multe postere cu Jonas Brothers. putem face schimb
Id: biencutzagabriela@yahoo.com

| Biia_Biia_Tbx_1989 a răspuns (pentru Ađııa):

Am eu cateva postere, putem face schimb
Id: biencutzagabriela@yahoo.com