| Arjunaa a întrebat:

Aberație sau adevăr?,, Toată adunarea să-l ucidă cu pietre "!? https://www.youtube.com/watch?v=wmXI4VxYOrw

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si femeia preacurva, trebuia omorata cu pietre, daca Iisus Hristos nu spunea; cine e fara de pacat, sa arunce primul.Si nu a aruncat nimeni. Iiiinsaaaa mantuitorul i-a spus femeii; Du-te si sa nu mai pacatuiesti.DE ce? fiindca negresit vei muri.nu asa i s-a spus si lui ADAM? a ascultat? nu.murim? DA.Asa si cu sabatul.

| BogdantheDreamer a răspuns:

Dar oare daca fur eu un ac, iar un prieten fura un ou, nu este oare tot furt?

| Anonima985 a răspuns:

Deja ati intrat in pana de idei? E a 7-a oara cand vad intrebarea asta la aceasta categorie. :/ Mai dati-va si un upgrade, dragilor! big grin