| Pamela231 a întrebat:

Ajutor vreau dovezi ca e dumnezu ca nu mai stiu ce sa cred. ma tem sa nu ajung o mizerabila de atee si sa fiu aruncata in flacarile iadului. dat la mine dovezi ca sa cred.

13 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nimic nu ne apropie de Dumnezeu mai mult ca rugaciunea.

| shadovv a răspuns:

"Cred Doamne ajuta necredintei mele!"

| Kosuchin a răspuns:

Pai, cu trolii nu prea ai ce discuta, deci... =/.

| doctorandus a răspuns:

Poti fi aruncata in flacarile iadului daca evreii sau musulmanii au dreptate. Nu e musai sa fii atee pentru asta.

| RAY a răspuns:

Pamela nu exista dovezi deci poti deveni atee ce fericire nu-i asa

| WR104 a răspuns:

Asta e si ideea sa crezi fara a avea dovezi.
Succes!

| savvy12 a răspuns:

''Mizerabila de atee'', stai un pic draga, de ce zici asta?
Daca chiar te ajuta cu ceva scrie pe youtube ''biblia este adevarata'', si gasesti pe acolo destule...

| C0nstantin a răspuns (pentru savvy12):

Poate fi atee, poate fi crestina, treaba ei... daca nu se spala vreo cateva saptamani o sa fie si mizerabila nu e nici o problema... laughing

| savvy12 a răspuns (pentru C0nstantin):

laughing

| Omega233 a răspuns:

In iad ajungi oricum. Nu exista rai.

| Ebixa a răspuns:

Deci ateii sunt mizerabili?

| AnonymousV a răspuns (pentru Ebixa):

Asa de tirziu afli?

| Thunderstruck a răspuns (pentru AnonymousV):

Sper ca esti troll...