| impala a întrebat:

Am aici dovada ca Dumnezeu exista, doar uitati-va sa vedeti cum lucreaza Dumnezeu in vietile oamenilor. Un om care nu il are pe Dumnezeu in viata lui, nu are cum sa se comporte asa.
http://www.youtube.com/watch?v=AHb4gs1hwck
Credeti in Dumnezeu dupa ce ati vazut aceasta dovada?

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Fix 0. Oamenii vad ce cred ca exista. Am mai zis asta pe aici, un nene a fost in iad si a scris o carte despre asta, povestind, ii zice reporterul "practic, aveti acoperire biblica pentru toate afirmatiile", a zis ca da. Concluzia? Sunt doar informatii aflate in creier, nimic nou, si daca iadul sau raiul ar exista, ar trebuie sa fie lucruri noi, daca nu 100%, macar 80.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU mai pot de raaaaaaaaaaaaaas!rolling on the floor))))))))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vezi in cateva zile cum lucreaza el in viata ta.sa nu-l acuzi ori sa-l invinovatesti.ca el nu are decat o vina.te-a adus in viata.si te va lua cand va crede de cuviinta.