| UncertainSense a întrebat:

Am auzit de la un prieten despre o lege a Satanismului.
Suna cam asa : Cand mergi pe teritotiu deschis nu deranja pe nimeni. Daca cineva te deranjeaza roaga-l sa se opreasca. Daca nu se opreste DISTRUGE-L!
Ce parere aveti despre "legea" asta?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Ceva logică există în ea.
De exemplu:Mergi pe stradă(teritoriu deschis).
Îți vezi de treaba ta.Deodată vine unul și te ia la bătaie,fără sens.Tu îl rogi să se oprească,logic,însă el continuă, drept urmare, tu schimbi foaia și treci în apărare.Doar nu-l lași să te omoare...mai bine lupți tu pentru viața ta, deoarece alții n-au dreptul s-o ia...lucru care duce la distrugere.
Eu nu țin cont de reguli, dar lucrul ăsta mi se pare absolut normal.

| alina58 a răspuns (pentru Holocaust):

Corect! Mai bine plange maicata, decat mama!

16 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mi se pare foarte logică, asta e o regulă aplicată și de creștini, doar că-s prea ipocriți să o recunoască.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Suna destul de bine. thinking

| Bogdanux a răspuns:

Voi astia de deasupra mea [primii 3], aveti mai mult de 12 ani?

Referitor la legea asta, suna destul de ok.Nu mi se pare ceva de condamnat.

| MyObsession a răspuns:

E ok.
Daca pe strada cineva s-ar lua de tine si l-ai ruga frumos frumos si nu termina nu e logic sa il termini? Eu asa as face.

| NinelHell a răspuns:

Daca intelegem cine sunt satanistii, adica niste handicapati mintali, e logic ca legile lor sa le explice si cum trebuie sa mearga pe strada.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru NinelHell):

I am satanist modern and you are very tampit/a.batting eyelashes

| NinelHell a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Oare de ce lumea nu poate sa faca diferenta intre un cac-at modern si unul traditional?
Mirosul oare?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru NinelHell):

Te invit sa te documentezi ca inseamna satanist modernbatting eyelashes

| AdamJensen a răspuns:

Esti handi handi yu iar prietenul tau este big prost

| Sopphiiiiie a răspuns:

Finn meritii Fundaaa =]]]`
:*

| itsokdude a răspuns:

Sunt de acord cu finn, merita funda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare nu-i asa ca lenea naste prostie?

| Alinaga a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sunt de acord

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva ma ataca il bat si eu dar nu sa distrug o viata mi se pare prea de groaza

| scumpik99 a răspuns:

Eu cred ca e cam dura.Adica fiecare merita sa aiba intimiatate si merita sa fie lasat in pace.Desi eu cred ca satanistii is cam retrasi adica sa nu fie deranjati in teritoriu deschis.Dar daca totusi vor sa fie lasati in pace asta nu inseamna ca au voie sa distruga pe cel care le accepta starea.