| 578Anonim a întrebat:

Am găsit un trandafir de plastic ascuns in mașina, cred ca era de mult timp pus acolo, poate sa fie farmece sau ceva, l-am scos de acolo urgent

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am gasit un ambalaj de napolitana cu crema de capsune... adica cine spanac mananca napolitana cu crema de capsune.

| Mayhem666 a răspuns:

Ai uitat trandafiru in masina si acum iti faci scenarii in cap. Nu exista farmece sau vraji, nu te mai panica atat.

| CostinAlamariu a răspuns:

Farmece? Bă voi sunteți întregi la minte?

| AdioTPU a răspuns:

Era negru? Poate ți l-a pus vreun copil pus pe soții sau vreo admiratoare secreta.