| AnNaa67 a întrebat:

Am vazut ca mai mult de jumatate din tara noastra nu cred in Dumnezeu. La intrebari populare este totul despre subiectul : Dumnezeu nu exista.
Haideti dragilor, fiecare cu ce-o crede, nimeni nu va obliga sa credeti in cineva, dar eu cred in Dumnezeu, totul este adevarat pentru mine, eu va zic sa credeti pentru ca judecata de apoi va veni si veti vedea!

20 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Și ce-mi pasă mie dacă ești tu credincioasă sau nu? Asta nici măcar nu este o întrebare, este o altă abureală în care o altă credincioasă mă ameință să cred de frica iadului, probabil motivul pentru care crede și ea.

| Woodenpints91 a răspuns:

Şi tu acum ce propui? Cumva ţi-a zis dumnezeu ăla al tau că-ţi dă câte 10 lei pentru fiecare pe care-l converteşti la creştinism, sau ce?

| unknownn a răspuns:

Si eu cred in Dumnezeu(Sf. Treime) dar nu cred in biserica, preoti...
biserica=cea mai urata forma de manipulare umana.

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru unknownn):

De ce crezi in dumnezeu?

| unknownn a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Pentru ca n-am nimic de pierdut?

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru unknownn):

O viata ai de pierdut

| unknownn a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Adica?

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru unknownn):

Traiesti dupa niste reguli cu frica de iar in loc sa traiesti liber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult de jumate? Glumesti nu? Parca 90% s-au declarat crestini.

| ateuNEGATIV a răspuns:

Cand o veni vom crede

| Raniia a răspuns (pentru ateuNEGATIV):

Atunci va fi prea tarziu.

| ateuNEGATIV a răspuns (pentru Raniia):

Sigur

| AnNaa67 explică (pentru ateuNEGATIV):

Prea tarziu!

Nu vedeti ca toti comentati ca sunteti prea putini atei? Si toti acestia care fac asta sunt atei, nu prea sunt crestini aici. Mai lasati-va mult inchisi in lumea asta a interneturilor si, retard pe loc.

| RetardedRacoons a răspuns:

Eu cred in invatamantul obligatoriu. Iti sugerez sa faci loc in inima ta si pentru Sfantul Manual de Limba Romana.

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Esti "pocaita"?

| ir3al a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

laughingposibil, dar in pare parte are dreptate

| ir3al a răspuns (pentru ir3al):

In mare parte scuze

| AleXzpm a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Poate ai vrut sa spui : Pocănita!
lol

| freebiker a răspuns:

Jumate din tara! ce fain ar fi...