| Wehrmacht a întrebat:

Am vazut raspunsul lu' ateu321 care nici nu stiu sigur daca e ateu/crestin sau satanist sub acoperire.Deci,chestia asta am vazut-o la mai multi crestinii: satanismul trebuie sa dispara. Dar nu BigBoss ne-a lasat sa alegem intre el si Lucifer? Se vede cat gandesc unii crestini.Si la intrebarea lu' ala de mai jos care tine cu Lucifer, e exact cum am spus. Daca cineva este diferit, voi trebuie sa il injurati pana va ingheata limba ca daca nu va luati o bataie nu va potoliti.

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ăla nu e nici ateu nici creștin nici satanist ci doar prost.
Prima dată am crezut că e ok ( înafară de gramatică), după am văzut că poți să-i explici ceva de 1000 de ori și tot nu înțelege și în plus mai e și manelist.
Cât despre satanism nu văd ce-i deranjează așa de mult pe creștini, până al urmă dacă cineva vrea să se închine satanei care e problema lor, să-și vadă de zeul lor nu de al altora.

| Rapplex a răspuns:

Cam asa elaughing

| soimos a răspuns:

Tu esti victima propagandei religioase crestine!
BigBoss adica Yahwe, in religia pe care a dat-o lui Moise, aia pe care crestinii au furat-o si marsavit-o, nu are Diavol si nicio alta forta negativa personificata, gem "inger cazut" etc.
Iar Raul este doar consecinta firii omului.
Deci Big Boss nu ti-a dat sa alegi intre El si Lucifer, pentru ca Lucifer=Diavolul s-a nascut odata cu crestinisnul, adica odata cu aruncarea lui Lucifer pe pamant, de sau dus cei trei Magi sa il gaseasca si crestinii i se inchina ca lui Dumnezeu!
mai multe detalii aici:
http://forum-anti-christi.forumers.ro/......t-diavolul

| Wehrmacht explică (pentru soimos):

Nu sunt sunt o victima.Ce nu pricepeti? Eu scriu de parca asi fi crestin ca sa se intealaga naibii ce vreau sa spun.PS: ala e forum Anti-Christ.Normal ca o sa gasesti numai variane sataniste acolo.

| akta a răspuns:

321 este un retardat de 19 ani din TM.Si se declara ateu.Are intr-adevar logica si gramatica de ateu.rolling on the floor

| anyia a răspuns:

E ateu si o are la prieteni pe Emalaughing Dumnezeule, ciudate sunt caile tale! Unii crestini gandesc in general foarte "mult", asta ar trebui sa stii deja. Ca unii se plictisesc si vor sa-si demonstreze ca sunt inteligenti punand intrebari stupide, e problema lor. Oricum TPU a devenit o comunitate de fraieri, si nu-mi pasa daca ma raporteaza cineva. Daca stai sa arunci o privire pe aici, mori incet. Intram inainte la Stiinta si Filosofie, insa acum s-au inmultit prea mult indivizii gen ateu321. Odata se puneau intrebari inteligente, acum se cer a rezolva tema de acasa a unor tampiti. Unde am ajuns?

| Wehrmacht explică (pentru anyia):

Numa un cretin te-ar raporta pentru ca iti spui parerea.Si da, TPU a devenit o comunitate de fraieri, dar mai sunt inca multi oameni pe aici care sunt sanatosi.

| Urzi23 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Shadow100 explică (pentru omg2):
Numa un cretin te-ar raporta pentru ca iti spui parerea.Si da, TPU a devenit o comunitate de fraieri, dar mai sunt inca multi oameni pe aici care sunt sanatosi.

Urzi23 in dialog :

Uite ca sunt de acord cu tine ateii si satanistii sunt "o comunitate de fraieri"Aici eu propun o alta impartire :ateii sunt niste refuzati de soarta iar satanistii niste distrusi rolling on the floor
Apoi :
Afirmi corect "dar mai sunt inca multi oameni pe aici care sunt sanatosi." aici ai spus un adevar vis a vis de Crestini.

| anyia a răspuns:

@Shadow100: cretini sunt multi, stai linistit. Insa doresc sa te informez ca noua moda e sa ignori pe cine nu-ti place, la fel cum a facut domnul ateu[care mai nou, si-a schimbat numele, deci nu mai e ateulaughing]. Oricum, sunt constienta ca exista si oameni sanatosi(sa te citez), oameni ca noi doi. Vezi cat de modesta sunt...

@ Nu pot decat sa sper ca faceai misto cand spuneai ca ateii si satanisti sunt fraieri iar crestinii credinciosi. Pe bune!

@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obligatoriu trebuie sa dispara