| RAY a întrebat:

„Ar trebui să îți trăiești viața și să încerci să faci lumea un loc mai bun, indiferent de prezența sau lipsa credinței în Dumnezeu. Dacă nu există Dumnezeu, nu ai pierdut nimic și vei fi reamintit cu drag de către cei rămași în urmă. Dacă există un Dumnezeu binevoitor, el te va judeca după faptele tale și nu doar după faptul că ai crezut sau nu în el."

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Rey el rey de tacos.Toti suntem niste ticalosi si ne sta in fire sa fim murdari la suflet.Cat traiesti incerci sa-ti faci viata tie mai buna si nu altora.PA

| RAY explică (pentru Narfundo):

Asa mental ai dreptate, diavoli cu chip de inger i numesc eu, putem spune ca omul te pupa in fata si te injunhie pe la spate

| RAY explică (pentru Narfundo):

Isi plac doc lui osho?

7 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Am 2 scopuri in viata, Sa ma mentin sanatos. Si sa -i pot ajuta pe altii cu tot ce pot.
Restul -nu mai conteaza.

| danay72 a răspuns:

Fie ca vrem, fie ca nu, vom raspunde pentru faptele noastre in fata lui Dumnezeu.Azi oamenii sinceri au ocazia sa-l cunoasca pe adevaratul Dumnezeu, dar depinde doar de ei daca vor sau nu.

| Disharmony a răspuns:

Nu văd de ce ar trebui ca fiecare să încerce să schimbe lumea în bine.

| GeaniinaEn a răspuns:

Dumnezeu Exista! Gosh! Daca nu ai incredere in Dumnezeu, poti sa-ti iei adio de la tot. Pentru ca numai Dumnezeu te ajuta mereu si el are grija de tine si de cei dragi!

Răspuns utilizator avertizat