| Jay1 a întrebat:

Aşa ceva nu va scrie niciodată un ateu?-Poate cea mai evidenta dovada pe acest site: atitudinea disperata a ateilor de a-i face si pe ceilalti sa nu creada, ei arata prin asta ca vor sa piarda si alte suflete odata cu ale lor, chiar daca nici ei nu-si dau seama.
Nu suntem aşa doar pe"wikipedia" nu-i frumos să spună minciuni despre ateism, suntem şi noi oameni?

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Tu stii ce-ai vrut sa spui aici. Dar cat despre textul ala, cred ca e scris la misto, ori de cineva inchis la minte. Oricum ar fi, nu merita bagat in seama.

| Jay1 explică (pentru Sn4k3):

Eu cred că e un bolnav psihic. dar cum zici nu trebuie băgat in seamă.