| RAY a întrebat:

Cica asta e cea mai buna dovada ca exista Dumnezeu,desigur e dumnezeu sectactilor,nu e unul catolic,ortodox,noi ateii il dovedim pe Dumnezeu prin necredinta fata de el, voi crestinii pe ce zeu dovediti? Mos craciun, alba ca zapada? Zana maseluta?

- poate cea mai evidenta dovada pe acest site: atitudinea disperata a ateilor de a-i face si pe ceilalti sa nu creada, ei arata prin asta ca vor sa piarda si alte suflete odata cu ale lor, chiar daca nici ei nu-si dau seama.

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Nu merita sa-ti bati capul cu sectantii. Ei au ales cateva lucruri din Biblie care le plac si restul ignora. Ei se cred si invatati in ale Bibliei.

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Nu am nevoie sa-l dovedesc ideologic, ci prin felul meu de-a fi.