| RAY a întrebat:

Ati auzit vreodata de talmud? sunt persoane care chiar respecta ce scrie acolo?
http://www.apologeticum.ro/......pedofilia/

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Wtf, fiert in sperma si balegar, viol la 3 ani, se culca cu vaci, Maria a curvit cu tamplari ce doamne laughing

2 răspunsuri:
| Mclaren12 a răspuns:

Bine ai venit pe Pamant. Evreii au scris talmudul inainte sa apara crestinismul. Aia este parerea evreilor despre gentili. Ce te mira? Versetul ala cu vacile se refera la faptul ca ne-evreul este atat de prejos fata de evreu incat poate fi considerat doar un animal. Ti se pare rasism? Stiai ca in Israel rasismul fata de palestinieni este legal?

| 94Lucifer94 a răspuns:

Mi se pare absurd să mai crezi așa ceva în secolul 21. Cu atât mai puțin să practici.