| AvalohAlyn a întrebat:

Avem mai multe vieti? Trecute si viitoare? Ce credeti?

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Eu sunt convinsă că nu avem decît una și că cei care au impresia că au avut alte vieți sunt de fapt posedați de demoni care au locuit anterior în alte persoane și le aduc informații din viețile acestora/

| minrest a răspuns (pentru ania):

De ce sa te gandesti tocmai la demoni, doar cei ce cred in metempsihoza nici nu au cine stie ce informatii din alte vieti, doar impresii neclare, pe care le produc in timp. Nu poate cineva sa se insele fara sa fie posedat?

| RAY a răspuns:

Eu sunt lucifer si va anunt ca nu exista asa ceva e doar imaginatie umana ca si existenta mea, o viata aveti si o pierdeti crezand in basme

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Avem o singură viaţă şi ne cam batem joc de ea.

| Cantărețuiadului666 a răspuns:

Stiu ca le am, doar sunt diavolu'.