| MihneaCD a întrebat:

Deci azi de dimineață am avut pomana și am primit ceva haine de pomana na, ma duc eu acolo ma pun în genunchi la preot, îmi pune aia pe cap, zice acolo ce zice și când termina și îmi da aia jos de pe cap nu stiu de ce dar mai ținea aia oleaca sus și ce fac eu om deștept? Ma gândeam ca trebuie sa o sărut și fix asta am făcut și acum mi-e rușine rau sa ma mai duc jos la părinții mei, nu stiu dacă au văzut sau nu, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aia pe cap. Aia ce? Ai sărutat o haină. Și?

| lpavel a răspuns:

Nu e nimic rau daca sarutul nu a fost pe gura... laughing Sarutul e un gest de apreciere deci n-ai de ce sa-ti fie rusine!

Răspuns utilizator avertizat