| americanu00334567 a întrebat:

Am o problema cu "puterea" mea.Deci am puteri TELEPATICE nu glumesc tot ce visez se intampla si intr-o seara am visat ca imi moare pisica si parca eram in gradina cum o vedeam si...FIX ASA S-A INTAMPLAT atunci mi-am facut cruce cu limba si am un Har dar si un blestem.Va rog ajutati-ma cu ceva ca sa imi controlez abilitatea pentru ca presimt ca nu o sa fie prea bine.

Răspuns Câştigător
| Vlach a răspuns:

Se numesc preconitii, multi oameni au asa, pana si eu, si toti din familia mea
eu am visat o data ce arm pe un drum de munte cu parintii si am vazut o constructie ciudata, am intrebat ce e si tata a raspuns ca e baza militara.peste doi ani cand m-am dus la babele am mers pe jos si ghici, eu am vazut acea constructie, l-am intrebat pe tata ce e si el a raspuns ca in vis.am avut intai o senzatie de dejavu si apoi mi-am dat seama ca visasem asta cu doi ani in urma.

9 răspunsuri:
| Dandanache a răspuns:

Eu zic sa nu mai scriem. Ca doar ne-ai "citit" deja pe toti.

| Holiday a răspuns:

Ia vezi nu visezi si numerele de duminica viitoare la Loto? Pune-le aici daca vrei sa te credem...

| Holiday a răspuns:

M-am molipsit de la tine :))

http://www.tpu.ro/......supercupa/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici har nici blestem.
Este vorba doar despre putina intuitie.
Cu timpul dispare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma problema e, cand o sa te viseze pisica pe tine? ce te faci?

| Vektor a răspuns:

Noroc ca ti-ai facut cruce cu limba, caci altfel nu scapai de blestem...

| Vlach a răspuns:

Impotriva propriului meu raspuns, aceste "premonitii" sunt date de diavol ca sa ne pacaleasca ca avem noi nu mai stiu eu ce puteri "speciale", in nici un caz de Dumnezeu

| Jokyo a răspuns:

Ai un dar interesant laughing nu ai ce ii face

Răspuns utilizator avertizat