| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Credeti ca daca si eu si baiatul pe care il plac suntem botezati de aceeasi doamna, avem aceeasi nasa, ar putea fi un obstacol la gandul de a forma un cuplu?big grin
Merci!

Răspuns Câştigător
| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Daca nu are nicio legatura cu incestul nu laughing.
Foarte frumos! Aveti amandoi aceeasi parinti spirituali.

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu,draga,din contra, poate asa a fost sa fie!

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns:

Toti crestinii sunt frati si surori intre ei, asa ca incestul e inevitabil (daca nu te casatoresti cu-n musulman).

| rocco09 a răspuns (pentru doctorandus):

La fel cum romanii sunt frati intr-e ei fata de nemti si pamantenii sunt frati intr-e ei fata de martieni! Si oamenii frati intr-e ei fata de maimute,...a scuze asta nu, sunt frati si cu maimutele ..asta tot incest ar fi!

| DyNo a răspuns:

In nici un caz.

| beatrice9849 a răspuns:

Daca aveti aceeasi nasa nu este o problema, deoarece persoana respectiva nu este ruda de sange cu el si nici cu tine!

| RalucaH24 a răspuns:

Nu.De ce ar fi?