| nicusor123 a întrebat:

Credeti ca e un cuplu nepotrivit ca fata sa fie cu 3 ani mai mica decat baiatul

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Nu vad de ce ar fi vreo problema. Conteaza iubirea.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,e diferenta ideala!
IDEALA!

NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ea nu e minoră, iar el - adult, nu văd nici o problemă.

| elasexygagica a răspuns:

Dupa mine este chiar oklove struck

| elasexygagica a răspuns:

Ma voi va auziti, varsta nu conteaza? na sa va vad eu intr-o zi la brat cu un mos de 70 sa vad atunci ce ziceti, nesimtiti si ipocriti ce sunteti.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru elasexygagica):

Elasexygagica pazeste-te, ma transform in pedofil.

| elasexygagica a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Aratami ce poti tigrulelove struck mrrrrblushing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru elasexygagica):

Elasexy,daca iti arat tot ce pot, o sa iti fi dorit sa o faca un tigru in locul meu.

| T4ny4 a răspuns:

E chiar perfect pentru baiat big grin multi isi doresc o femeie mai in varsta langa ei! Sunt mai experimentate si mai mature.Si 3 ani nu e cine stie ce diferenta.Cred ca v-ati intelege de minune!

| kiss a răspuns:

Nu vad nici o problema.nu scrie nicaieri ca trebuie sa fie mai mare, mai mica sau de aceeasi varsta.

| nesuferit a răspuns:

Daca baiatul are 12 si fata are 9 atunci da e o probleme, altfel nu

| NoNameo a răspuns:

Nu:X Cum sa fie vreo problema, daca tu chiar o placi nu este nici o problema :X Si daca cineva iti zice cuvinte de genu "pedofil" si ce mai zic ei, acestia sunt cei are nu au deloc prietena si se oftica pe tinehappy Deci aveti grija de voi big grin

| marius7292 a răspuns:

Nu,mama mea e mai mica decat taica-meo 4 ani deci n-are nimic:d

| joanna26 a răspuns:

Conteaza intelegerea dintre ei nu varsta.cu atat mai bine sa fie mai mare deoarece e mai matur si o poate intelege mai bine.in principal conteaza iubirea si intelegerea tongue