| ToxicG a întrebat:

Buna,deci la modul cel mai serios, nu vreau raspunsuri tampite.
Ce parere aveti despre Zona Zero? Credeti ca e adevarata aseasta teorie? Eu una nu stiu ce sa mai cred...

Funda la cel mai serios raspuns.
Nu stiu sigur daca e buna categoria

Răspuns Câştigător
| SmexyBoy a răspuns:

E culmea cum... vezi tu daca maine la un buletin de stiri, s-ar zice ca ar avea loc sfarsitul lumii, toata lumea s-ar speria, dar multi nu-si dau seama ca televeziunea a ajuns un mare manipulator... are multa credibilitate, chiar daca stirea ar fi sau nu adevarata. Zona zero?
Am auzit de 21 decembrie, Nibiru X, intalnire extraterestra, si culmea... NIMIC.

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce este zona zero?

| OOOLEOOO a răspuns:

Orce minciuna incepe de la o forma de adevar.

| Zenicide a răspuns:

Zona zero este o mizerie inventata pentru prosti, cu scopul de a face bani. Vezi tu povestile de acest gen au mare succes pentru ca lumea e foarte proasta si superstitioasa.
Poti vinde orice porcarie fara firmitura de dovezi pentru ca lumea e proasta.

Sper ca ai cumparat cel putin 3 carti pe acest subiect ca sa fii pregatita.
Uite aici: adevarul http://www.youtube.com/watch?v=QJjQMwEjC1I - e gratis dar nu e nici pe departe la fel de interesant. Nenea e directorul planetarului Hayden din NY.

| Hash001 a răspuns:

E ca si cand ai lipi excremente de caine cu scoci pe un bat si l-as arata la toata lumea ADICA daca eu cred in ceva stupid sa n-arat la toata lumea in ce cred eu.

| PotatoMustDie a răspuns:

Multi oameni de stiinta sustin aceasta teorie. Posibil sa fie adevarata.

| alexandru122 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa spun as crede in asta dar prieteni ar spune ca sunt nebun dar nu stiu eu as crede si poate teoria este adevarata