| anonim_4396 a întrebat:

Buna,la ce ora sa merg cu iubita sa luam lumina de la biserica? Nu as vrea sa stau nici asa mult,pentru ca nu ma simt prea bine, dar as vrea sa-i fac si ei pe plac sa stam un pic sa ascultam slujba sau ce este. multumesc si dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| AwaZoh98 a răspuns:

Se da lumina crestinilor la ora 00:00, iar imediat incepe slujba!
Tu decizi cand vrei sa pleci ca sa te incadrezi in timp.winking
Arrivederci! big grin

12 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Cred ca este bine de la 23, 45 pana cand poti sta, 1- 1.30.

| anonim_4396 explică (pentru costis):

Mersi, asa cred ca o sa fac. nu de alta, dar nu aud din copilarie si ma cam plcitisesc la biserica, acasa am legea si credinta mea. mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai tu chiar crezi ca sunt bolnav, eu ce vreau de fapt? Club bineinteles, dar vreau sa-i fac si ei meandra, nu? In fine fiecare alearga cu sabia dupa ema luilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing, aprind lumanarea de la bricheta si gata luminalaughing, eeei, o duc o juma de ora, ca merge tot blocul si nu vreau sa fiu oaia neagra, apoi las' pe minehappy

| AwaZoh98 a răspuns:

Merci pentru fundita! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Andruxoxo a răspuns:

Poti merge la 23:30 si stai pana la 00:00 cand se da lumina.

| anonim_4396 explică (pentru Andruxoxo):

Ok,mersi mult daca ar fi doua fundite, ti-as da si tie. multumesc, deci ma pot duce pe la ora 23 si la ora 1-2 sa merg acasa.multumesc.