| Mșa a întrebat:

Bună la toți vreau ca să scrie fiecare din ce religie face parte ca să știu cum,,,,,,,,, eu sunt Penticostal, nu vreau să scriți nimicuri

20 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic lucrurile astea. Nici o religie nu e mai buna ca cealalta,religia este inventata de om. Nu religia te face mai bun sau mai credincios,ci comunicarea cu Dumnezeu si hranirea sufletului cu al Sau Cuvant!
Fiecare religie are si oameni buni si oameni rai, dar tot fiecare religie are sarbatori si anumite obiceiuri care nu ar trebui sa le aiba!
Dumnezeu sa se indure de noi si sa ne lumineze mintea, sa ne dea pricepere sa intelegem cu adevarat cum trebuie sa fim.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Satanist modern

| Raniia a răspuns:

Nu cred ca este importanta religia,dar cand ma gandesc la credinta adevarata, la credinta din inima, in care te arunci cu o totala abandonare de sine, imi amintesc doua lucruri:credinta mea se bazeaza pe caracterul lui Dumnezeu si pe Cuvantul lui Dumnezeu.

| sandra2012 a răspuns:

Crestin ortodox!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu cred in existenta fortei
http://en.wikipedia.org/wiki/Jediism

| Tania a răspuns:

Pai nu sunt religioasa, dar sunt crestin-ortodox.
Faci sondaj pe TPU?

| fratiikaramazov a răspuns:

Crestin Ortodox

| Toluk19 a răspuns:

Eu nu am religie, dar am credinta! Religia e creata de om, credinta e de la Dumnezeu! Crestin ortodox!

| FantasyAngel a răspuns:

Sunt nascuta in religia crestin-ortodoxa dar nu ma consider ortodoxa lol. Am facut studiu biblic cu martorii lui Iehova si mi-as dori pe viitor sa devin martora lui Iehova.

| benny a răspuns:

Crestin Ortodox

| CristiB93 a răspuns:

Crestin ortodox, singura religie dreapta

| adisuper a răspuns:

Satanist modern

| push2gl a răspuns:

Crestin Ortodox, fiecare cu ce drum si-a ales asta este
sanatate la toata lumea nu conteaza religia

| SadBoyForever a răspuns:

Ce tampon ai, pardon tupeu, pai da' ce te intereseaza pe tine ce sunt eu, pot fi ce p.m. vreau eu, nu trebuie' sa-ti dau tie explicatii, i-auite ba la el ce tupeu are laughing!

P.S.: Sunt crestin!

| 334499 a răspuns:

Nascut crestin ortodox.momentan cred intr-un Dumnezeu dar nu neaparat cel din Biblie. Nu-s ateu tongue

| alinutzaap a răspuns:

Penticostala sunt si euhappy

| petrica1111 a răspuns:

Crestin Ortodox

| taur77 a răspuns:

Crestin Ortodox...

| C3dRyK a răspuns:

Crestin Ortodox :X

| RObot17 a răspuns:

Crestin Ortodox.