| ucx4m2h7nnnn a întrebat:

Sunt foarte nedumerit cu ceva. Deci eu sunt impreuna cu o fata de un an si jumatate si nu am putea fii despartiti pentru nimic in lume. Tot timpul ne ferim doar de frica de nu a afla mama si tata ei
La mine parintii mei au acceptat si toate rudele in afara de mama si tata ei. Dar problema e alta! Si chiar vrrau sa aflu nu stiu si nici nu imi dau seama am.cautat si pe internet.
Deci. Fratele lui bunica mea a avut o femeie si a facut 3 copii cu ea. Si aceii copii mie imi vin veri de gradul al 2-lea. Acum 3 ani Fratele lui bunica mea a divortat de femeia aceea si, si-a luat altă femei acum... avand deja o fata si un baiat. si eu sunt impreuna cu fata la noua lui femeie, Eu acum fiind verisor de Gradul al 2-lea Cu ea dar vitregi. Cum am mai zis avem 1 an si jumatate impreuna si parinti nu vor sa accepte si nici sa inteleaga ca noi suntem impreuna. Pentru ca zic ca suntem neamuri. Dar eu tot timpul am stat cu, concluzia ca nu suntem. Si din simplul fapt ca nu ne lasa sa fim impreuna. Am hotarat sa intreb aici. Imi puteti spune va rog ce grad de rudenie ar fi si daca s.ar putea perimite casnicia. Eu zic ca nu are nicio legatura fiind verisoara de gradul al 2-lea vitrega.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Nu este legatura de sange.
Te poate lamuri orice preot.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

" Deci eu sunt impreuna cu o fata de un an si jumatate si nu am putea fii despartiti pentru nimic in lume."
Nu îmi place să răspund la întrebări care încep cu minciuni. Tu singur demonstrezi prin ce zici că v-ar despărți faptul de a fi rude. Vorbe mari dar motive tâmpite. Dacă chiar zici că nimic nu v-ar despărți atunci nici rudele nu ar fi o excepție, nu? Deci nu înțeleg topicul. E cum aș zice eu într-un topic că nimic nu mă poate omorî dar totuși mă tem să mă arunc de la etajul 10.

| ucx4m2h7nnnn explică (pentru T0T):

Daca ai venit tu sa raspuni aici si sa te dai mare ca esti intelectual e treaba ta

| ucx4m2h7nnnn explică (pentru T0T):

Baiatule.
Daca ai venit sa pari intelectual la mine nu esti bine venit ok?
Fii atent faptul ca eu am zis replica acolo, am zis-o pentru ca este adevarat. Si nu demonstrez eu singur ca ne va desparti faptul ca suntem rude... Eu aici am venit sa intreb pentru a primi un raspuns bun de aratat parintilor... si da cum am zis mai sus chisr suntem de nedespartiti nici macar faptul ca parintii ei cred ca suntem rude nu ne desparte. Vom pleca pana la urma. (Oricum nu m-ai ajutat te rog)
Sincer nu esti bine venit cu mentalitatea ta wow

| SG1995 a răspuns:

Niciuna, nici legal, nici religios nu e o problema.

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Alege categoria corecta